2013-04-20 (so) Bakov - Sázava 2:2 (1:1)

20.04.2013 17:00

22. kolo | 1.A třída | skupina B

Fotbalisty Sázavy připravila o zisk tří bodů v Bakově chyba ve středu obrany

Fotbalisté Sázavy zajížděli k dalšímu střetnutí na Mladoboleslavsko, kde nastoupili proti celku Bakova, jenž hraje o setrvání v soutěži.

Bakov – Sázava 2:2 (1:1)

Trenér Sázavy Pavel Chuchla byl po zápase v Bakově značně rozzlobený: „Hodnocení je takové rozporuplné, první půlka byla tragédie. Pětadvacet minut jsme si pořádně nedali balón a navíc jsme inkasovali. Byli jsme zbytečně ustrašení. Místo toho, abychom hru roztáhli, tak jsme míče zbytečně nakopávali,“ mrzelo jej.

„Po půl hodině hry jsme si začali vytvářet standardní situace a asi ze čtvrté v pořadí jsme srovnali skóre,“ popisoval Chuchla.

„Ve druhém poločase soupeř vůbec nic nepředvedl. My jsme drobátko prostřídali a začali si dávat míč více do nohy. Soupeř přestal stačit fyzicky a my jsme jej přitlačili a nakonec jsme po trpělivé hře dali deset minut před koncem na dva jedna,“ rekapituloval Pavel Chuchla a pokračoval: „Poté jsme šli sami na bránu, ale pomezní nám bohužel mávnul ofsajd, který viděl asi jen on. Z následného odkopu nám propadl balón středem obrany a domácí srovnali na dva dva,“ konstatoval Chuchla. „To už ale bylo asi po osmé v zápase, což je trestuhodné. Nechci, abychom takovéto góly dostávali a budu to nějakým způsobem řešit,“ zdůraznil trenér Sázavy a doplnil: „My jsme se na druhý gól nadřeli, což nebylo jednoduché a pak jsme z takovéto nezodpovědnosti inkasovali,“ litoval.

Branky Sázavy: Štěpán, Švec.

Sázava: Burcev – Mařinec (46. Kuchler), Sedláček, Říčař, Král – Jelínek (80. Marek), Šmídek, Štěpán, Krčmář (55. Konopiský) – Chuchla, Švec. Trenér Pavel Chuchla.