2013-04-13 (so) Sázava - Benešov B 3:2 (1:1)

13.04.2013 16:30

21. kolo | 1.A třída | skupina B

Sázavští fotbalisté přehráli Benešov, dvěma brankami se blýskl kanonýr Švec

Fotbalisté Sázavy po dvou remízách v řadě chtěli proti rezervě Benešova konečně naplno bodovat. To se jim po vyrovnané první půli nakonec povedlo.

Sázava – Benešov B 3:2 (1:1)

Trenér Sázavy Pavel Chuchla byl s úvodními minutami hry spokojen: „Začátek jsme měli velmi dobrý,“ zdůraznil Chuchla a navázal: „Po dvou remízách jsme chtěli zápas konečně zvládnout tříbodově. Obrana nám funguje akorát jsem v posledních zápasech nehráli dobře v útočné fázi,“ připomněl.

„Od začátku zápasu se nám ale dařilo, dostali jsme se hned do tří šancí. Jedna byla úplně tisíciprocentní, ale Švec ji špatně vyřešil. Nakonec jsme branku ze standardky vstřelili. Benešov po inkasované brance začal hrát daleko odvážněji. My jsme na stranách hřiště přestali pokrývat hráče a to vyústilo v naší vlastní branku po centru ze strany. Byla to zbytečná branka, která ovšem vyplynula ze hry. Zbytek poločasu byl Benešov nebezpečnější a živější,“ přiznal.

„V poločase jsme se museli malinko zklidnit. Ve druhé půli jsme dokázali hru roztáhnout a dostat se k centrům ze stran. Nakonec jsme dvě branky na tři jedna vstřelili. Zbytečně jsme ještě v poslední vteřině zápasu inkasovali ze standardky,“ popisoval Pavel Chuchla.

„Benešov podal velmi dobrý výkon, překvapili mě. Zápas pro nás nebyl jednoduchý a jsem rád, že jsme jej zvládli. Nicméně se nám opět zranil další hráč, tentokrát je to Krčmář, který má problém s kůstkami na nártu,“ mrzelo jej.

Branky Sázavy: 2 Švec, Říčař.

Sázava: Burcev – Mařinec, Sedláček, Říčař, Král – Jelínek, Konečný, Šmídek, Krčmář (46. J. Marek) – Fotlýn, Švec. Trenér Pavel Chuchla.

Převzato ze serveru svoboda.info, autor Jakub Svoboda