2013-03-16 (so) Sázava - Říčany 1:1 (1:0)

16.03.2013 15:00

17. kolo | 1.A třída | skupina B

Vedení z prvního poločasu Sázavští neubránili, Říčany si odvezly jeden bod

V jarní premiéře I. A třídy fotbalisté Kavalieru Sázava v sobotu přivítali Říčany. Oba soupeři si nakonec rozdělili po jednom bodu:

Sázava - Říčany 1:1 (1:0)

"Hrálo se na neuvěřitelně těžkém terénu," poznamenal sázavský trenér Pavel Chuchla. "Hřiště se proměnilo v jednolité bahno, na kterém to obě mužstva měla nesmírně stížené," dodal.
 
Zápas byl podle něj celkem vyrovnaný. "My jsme měli lepší začátek, dvě, tři šance, nějaká střela a standardka," naznačil Pavel Chuchla a pokračoval: "Naše aktivita v 17. minutě vyústila v branku: Po dlouhém míči jsme vyhráli hlavičku za brankáře a do prázdné brány jsme doťukli."
 
Jenže o chvíli později musel trenér po zranění stopera Mařince řešit další zásah do sestavy. "Je to třetí hráč za poslední týden. Kvůli kartám nám chyběl kapitán, ve čtvrtek se nám zranil střední záložník," připomněl a navázal: "Změn v sestavě už bylo dost a naše hra optimální nebyla. Bojovali jsme, makali, ale zvlášť ve druhé půli to už z naší strany nebylo úplně ono, nebyli jsme tak nebezpeční jako obvykle."
 
Hosté samozřejmě bojovali o vyrovnání, ovšem ke gólu jim paradoxně pomohl domácí brankář, kterému vypadl lehký míč po trestném kopu do středu brány. "To seve fotbale stává, brankář před tím i ve zbytku utkání podal dobrý výkon. Chybu můžeme udělat všichni," zdůraznil trenér a dodal: "Jeden bod je pro nás dobrý. Věřím, že až se dáme trochu více do kupy - snad již příští týden - náš výkon se trochu zlepší. Bude lepší snad i terén, který kvalitě zápasu také moc nepomohl."
 
Branka Sázavy: 17. Říčař.
Sázava: Hrbek - Sedláček, Mařinec (22. Krčmář), Chuchla, Král - Jelínek, Konečný, Říčař, Kuchler - Švec, Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.
 
převzato ze serveru svoboda.info