2013-03-09 (so) Zeleneč - Sázava 1:4 (0:2)

09.03.2013 16:00

16. kolo | 1.A třída | skupina B

Sázavští fotbalisté bodují i na jaře, ze Zelenče si vezou tři body!

Fotbalisté Sázavy pokračují v získávání bodů i na jaře. V prvním jarním kole I. A třídy vezou tři body ze hřiště Zelenče.

Zeleneč – Sázava 1:4 (0:2)

„Je to pro nás velmi cenné vítězství, protože se Zeleneč zachraňuje a chce se dostat z nepříjemných pater tabulky,“ podotkl trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: „My jsme začali hodně defenzivně, kompaktně z bloku. Chtěli jsme jim uvolnit útočnou půlku, dobře se posouvat a držet obranu srovnanou a najít si příležitost pro brejky. To se nám v první půlce dvakrát vydařilo,“ pochvalovali si.
 
„Vstřelili jsme pěkné branky po krásných akcích. Zeleneč jsme kromě několika standardek do ničeho nepustili. Mužstvo pracovalo kvalitně,“ zdůraznil
 
„Druhá půle začala v podobném duchu. Poté jsme inkasovali po rohu a samozřejmě to v této chvíli už tak jednoduché nebylo. Zeleneč ožila,“ všiml si Chuchla. „Ovšem za dalších osm minut jsme podnikli další rychlý brejk a zvýšili na tři jedna, vzápětí jsme pak přidali ještě jednu branku. Další branky jsme již nepřidali. Jsem ale spokojený, z našeho pohledu to bylo dobré utkání. Takto bychom venku měli hrát,“ liboval si.
 
Trenér Pavel Chuchla chválil mladého brankáře svého týmu: „První brankář je zraněný. Hrbek jej skvěle nahradil. Chytal velmi dobře,“ uzavřel.
 
Branky Sázavy: Švec, Kuchler, Foltýn, Jelínek.
 
Sázava: Hrbek – Sedláček, Chuchla, Říčař, Král – Jelínek, Konečný, Štěpán, Kuchler – Foltýn, Švec. Trenér Pavel Chuchla.
 
Převzato ze serveru svoboda.info