2013-03-23 (so) Sázava – Býchory 3:0 (0:0) přípravný zápas

23.03.2013 11:00

Sázavští fotbalisté si volno zpestřili přátelákem, trenér Chuchla zkoušel náhradníky

Kostelec nad Černými lesy – Sázavští fotbalisté využili odloženého mistrovského utkání k tomu, aby v přípravném zápase s Býchory prověřili hráče širšího kádru.

Sázava – Býchory 3:0 (0:0)

„Máme hodně zraněných hráčů, takže šanci dostali hráči, kteří nehrají tak často. Navíc jsme některé hráče i šetřili, protože mají drobné bolístky,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Sestava nebyla úplně optimální, i tak jsem byl z první půlí hodně rozladěný. Byla to katastrofa, nebyli jsme v pohybu, ztráceli jsme míče ve středu pole. Z naší strany to bylo hodně slaboučké, hra byla mizerná a Býchory hrály docela dobře,“ konstatoval Chuchla.

„Ve druhé půli jsme se zlepšili, zjednodušili jsme hru. Rychle jsme vstřelili tři branky a měli jsme i další příležitosti, které jsme neproměnili,“ popisoval Pavel Chuchla a doplnil: „Do zápasu s Polepy se musíme srovnat a zlepšit. Věřím, že se hráči doléčí a nastoupíme v plné sestavě a zahrajeme dobrý zápas,“ doufá trenér Sázavy.

Branky: 2 Švec, Marek.

Sázava: Burcev (46. Hrbek) – Švehla (46. Švec), Chuchla (65. Danko), Říčař, Sedláček – Jelínek, Marek, Šmídek, Kuchler – Krčmář, Fotlýn. Trenér Pavel Chuchla.

převzato ze serveru svoboda.info