2013-02-02 (so) Benešov B – Sázava 1:1 (1:0) přípravný zápas

02.02.2013 13:11

Benešov – Fotbalisté Sázavy vyběhli k prvnímu přípravnému utkání na umělé trávě v Benešově, kde se střetli s domácím rezervním týmem.

Benešov B – Sázava 1:1 (1:0)

„Trénujeme týden, takže se už kluci těšili na zápas. Měli jsme po celý zápas převahu, o tom není sporu. Benešov přes zimu značně omladil, takže herní převaha našeho mužstva byla výrazná,“ podotkl trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: „Měli jsme pět gólových šancí, nastřelili jsme i břevno. V zápase jsme měli vstřelit více branek. Paradoxně první střela domácích na bránu ve čtyřicáté minutě z brejku skončila brankou,“ litoval.

„Ve druhé půli jsme převahu vystupňovali. Nakonec jsme v zápase vyrovnali a ještě jsme jej mohli obrátit na naší stranu, což v této fázi přípravy není důležité. Utkání účel splnilo, nicméně musíme po zimě zapracovat na stereotypech v kombinaci,“ zdůraznil Chuchla a doplnil: „Na útočné půli jsme totiž mohli hrát daleko lépe a jistěji. Bude ale pracovat a pokusíme se to zlepšit,“ řekl.

Dres Sázavy se po kratší odmlce oblékl také Miroslav Mařinec: „Jedná se o našeho hráče, který na podzim hostoval právě v Benešově. Navíc zkoušíme Tomáše Krčmáře ze Stříbrné Skalice. Jedná se o věkem ještě dorostence, nicméně již pravidelně nastupuje za muže,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branka Sázavy: Šmídek.

Sázava: Burcev – Kuchler, Mařinec, Říčař, Král – Jelínek, Konečný, Štěpán Krčmář – Foltýn, Švec. Průběžně střídali: Chuchla, Šmídek, Švehla. Trenér Pavel Chuchla.

Převzato ze serveru svoboda.info, autor Jakub Svoboda