2012-11-17 (so) Sázava - Luštěnice 7:1 (1:0)

17.11.2012 13:30

15. kolo | 1.A třída | skupina B

 

Fotbalisté Sázavy završili vysokým vítězstvím fantastickou podzimní část sezóny

Sázava – Fotbalisté Sázavy ukončili podzimní část sezóny ve skvělé formě. Hostům z Luštěnic uštědřili sedmigólový debakl a vyhráli již sedmý zápas v řadě!

Sázava – Luštěnice 7:1 (1:0)

„Přijely Luštěnice, které jsou poměrně vysoko v tabulce. Málo branek dostávají a málo jich dávají, takže byla na místě zdravá ostražitost,“ připomněl trenér Sázavy Pavel Chuchla.
 
„Začali jsme ale velmi dobře. Po pěkných kombinacích jsme měli v prvních dvaceti minutách dát minimálně čtyři branky. Šance se rodily neustále, ale z tlaku jsme vytěžili pouze jednu branku, kterou vstřelil kapitán Šmídek,“ rekapituloval Chuchla a pokračoval: „Poté tlak trošičku opadl. Malinko jsme ve středu pole přepustili soupeři iniciativu a ten se několikrát dostal také na naší půli. Navíc ve 35. minutě po nakopnutém míči trefili hosté břevno, takže jsme měli i štěstí,“ uvedl.
 
„Ve druhé půli jsme chtěli naše vedení navýšit, abychom měli klid. Ovšem nezodpovědnost našeho pravého obránce Rezka, kterého jsme povolali z béčka, dopřála hostům vyrovnaní. Jsem na něj naštvaný, protože udělal nesmyslnou penaltu, kdy měl náš brankář míč v rukou a on nezodpovědně srazil hráče. Okamžitě jsem tak střídal a přeskupili jsme řady,“ popisoval Pavel Chuchla.
 
„Kluci se ale zdravě vybudili a nasypali jsme soupeři šest branek. Znovu jsme nastartovali naši přímočarost a kombinaci. Vítězství je vysoké a zasloužené. Podtrhlo ten fantastický půlrok, který jsme v Sázavě zažili. Vyhrát sedm zápasů v řadě v I. A třídě není jednoduché a nám se to jako nováčkovi podařilo. Dostali jsme do takové pohody, kdy ta vítězství tímto způsobem přicházejí,“ konstatoval Pavel Chuchla.
 
„Bohužel mi radost kalí potyčka na hřišti z 88. minuty, kdy byl vyloučen Šmídek a čeká jej na jaře asi vyšší trest. To je věc, kterou jsem nepochopil. Za stavu šest jedna to bylo úplně zbytečné,“ zlobil se trenér Sázavy.
 
Branky Sázavy: 2 Šmídek, 2 Švec, Jelínek, Král, Říčař.
ČK Sázavy: 88. Šmídek
Sázava: Burcev – Rezek (58. Svoboda), Chuchla, Říčař, Král – Jelínek, Šmídek, Štěpán, Konečný – Švec (86. M. Danko), Foltýn.
Trenér: Pavel Chuchla.
 
Autor Jakub Svoboda, svoboda.info