2012-11-11 (ne) Velim - Sázava 1:4 (1:1)

11.11.2012 14:00

14. kolo | 1.A třída | skupina B

Sázavští fotbalisté se vezou na vítězné vlně, tentokrát vyloupili Velim

Velim – Fotbalisté Sázavy se i nadále vezou na vítězné vlně. Tentokráte uspěli na horké půdě ve Velimi.

„Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání, protože se Velim zachraňuje. Domácí mají poměrně fotbalový tým, kdy hrají v rozestavení na pět záložníků,“ podotkl hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Začali jsme dobře, v prvních patnácti minutách jsme dobře kombinovali a připravili si příležitosti, ale brankář Svoboda je velmi dobře pokryl. Poté nás Velim začala přehrávat. Paradoxně jsme ale ze standardní situace vstřelili branku. Nicméně krátce poté jsme z rychlého brejku inkasovali na jedna jedna. Zbytek první půle domácí tlačili, ale vyložené šance neměli,“ popisoval.

„Ve druhém poločase jsme se celkem srovnali. Vstřelili jsme z rychlého brejku branku a přidali jsme další nádherné branky. Vezeme se na vítězné vlně a jsme spokojení,“ mnul si ruce.

„Bohužel v osmdesáté minutě dostal červenou kartu Kuchler, takže to je pro nás komplikace. Navíc nám příští týden odjede i Martin Sedláček, takže se nám sestava bude před posledním utkání velmi špatně řešit,“ povzdychl si Pavel Chuchla.

Branky Sázavy: 2 Švec, Foltýn, Jelínek.

Sázava: Burcev – Sedláček (46. Konečný), Cuchla, Říčař, Král – Jelínek, Šmídek, Štěpán, Kuchler – Švec (82. M. Danko), Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.

převzato ze serveru svoboda.info