2012-11-03 (so) Sázava - M. Hradiště 5:0 (2:0)

13.11.2012 14:00

13. kolo | 1.A třída | skupina B

Před dohrávkou v Červených Pečkách nadělili bůra Mnichovu Hradišti

Sázava - Ve 13. kole I. A třídy - skupina B na hřiště Kavalieru Sázava dorazil loňský účastník krajského přeboru. Domácí se ale Mnichova Hradiště nezalekli a své fanoušky potěšili pěti brankami!
 

Sázava - Mn. Hradiště 5:0 (2:0)

 
Soupeře sázavský trenér Pavel Chuchla omrknul už ve dvou předchozích kolech. "Proto jsme byli připravení na kvalitního a technického soupeře, který v minulé sezoně působil ve vyšší soutěži," připomněl a pokračoval: "Trochu nám pomohlo vyloučení středního záložníka hostů v předchozím kole. Mnichovo Hradiště má ale široký kádr a ztrátu dokáže nahradit."
 
Domácí se do zápasu dostali už od prvních minut. "Od desáté minuty jsme v obraně udělali dvě, tři chybičky, které pramenily spíše z těžkého terénu," upozornil Pavel Chuchla. "Hřiště bylo výborné připravené, ale bylo podmáčené," doplnil a navázal: "Z našich chyb měl soupeř jednu šanci a jeden náznak. Začal dobře kombinovat, což jsem viděl v předchozích případech."
 
Sázavští otevřeli skóre ve 25. min. poměrně šťastnou brankou po odraženém míči. "Od té doby jsme převzali iniciativu, Hradiště jsme začali přehrávat naší bojovností. Kluci hráli přímočaře, také si to občas hezky dali kolem soupeře," chválil svůj tým Pavel Chuchla. "Ve druhé půli už jsme byli jasně lepší, po třetí brance, která padla hned na začátku druhé části utkání, motivace soupeře už nebyla na takové úrovni. Přidali jsme ještě dvě krásné branky, našim divákům jsme udělali radost. Spokojení jsme s body i výkonem," shrnul utkání kouč.
 
Ve středu Sázava vypraví k dohrávce do Červených Peček, ovšem bez Štěpána, který v závěru viděl červenou kartu. "Nesmyslnou, zbytečně šel ven po druhé žluté kartě. Spíše šlo o nešťastnou situaci. Budeme se ho snažit nahradit v maximální možné míře a pokusíme se přivézt nějaký bodík," uzavřel Pavel Chuchla.
 
Branky: Švec 3, Kuchler, Foltýn. ČK: 90. Štěpán. Sázava: Burcev - Sedláček, Chuchla, Říčař, Král - Jelínek (75. Svoboda), Šmídek, Štěpán, Kuchler (55. Konečný) - Švec, Foltýn. Trenér Pavel Chuchla.
 
René Svoboda