2012-10-20 (so) Sázava - Radim 2:1 (1:0)

20.10.2012 15:30

11.kolo | 1.A třída | skupina B

Sázavští fotbalisté si na těžkém terénu poradili s Radimí, Švec opět dvakrát skóroval!

Sázava – Fotbalisté Sázavy v jedenáctém kole I. A třídy na domácím pažitu zdolali Radim. Dvakrát se trefil útočník Švec!

Sázava – Radim 2:1 (1:0)

Trenér Sázavy Pavel Chuchla svůj tým za úvodních pětačtyřicet minut chválil: „S prvním poločasem jsem velmi spokojený. Nastoupili jsme koncentrovaní. Daleko lépe jsme napadli než minulý týden. Byli jsme důrazní a agresivní, což dělalo obráncům soupeře velké problémy a dělali chybu za chybou. Myslím si, že byli překvapeni z naší agresivity v útoku. Docela jsem byl spokojený i s naší přípravnou kombinací ve středu hřiště. Vytvářeli jsme si řadu šancí, které jsme i díky těžšímu terénu neproměnili,“ řekl Chuchla a doplnil: „Nakonec jsme ale vstřelili branku, což bylo pro nás dobře.“
 
„Do druhé půle jsme vstoupili opět slušně, po chybě stoperů soupeře jsme z brejku vstřelili druhou branku,“ popisoval trenér Sázavy a pokračoval: „Vzápětí jsme ale inkasovali ze smolné situace po dvakrát odraženém míči. Zbytek poločasu jsme hráli pod tlakem soupeře. Ten ožil, nakopával míče na útočníky a měl dvě šance. Na druhé straně jsme dvakrát zahrozili i my, ale branku jsme nevstřelili. Byla to pro nás těžká třicetiminutovka, už jsme nebyli v takové kondici jako v první půli. Zaplaťpánbůh jsme to ale uhráli a máme dvacet bodů, což je skvělé,“ uzavřel.
 
Branky Sázavy: 2 Švec.
 
Sázava: Burcev – Sedláček, Chuchla, Říčař, Král – Jelínek (60. Konečný), Šmídek, Štěpán, Kuchler – Foltýn, Švec (80. Svoboda).
Trenér: Pavel Chuchla.

 

 

Převzato ze serveru svoboda.info, autor JakubSvoboda