2012-10-06 (so) Sázava - Hradištko 4:2 (4:1)

06.10.2012 16:00

9. kolo | 1.A třída | skupina B

Sázava přehrála ambiciózní Hradištko, hattrick si připsal útočník Švec

Fotbalisté Sázavy v dalším kole I. A třídy přehráli ambiciózní celek Hradištka. Hattrick si v zápase připsal domácí útočník Švec.

Sázava – Hradištko 4:2 (4:1)

„Opět jsme ve třetí minutě inkasovali branku. To je už u nás zvykem,“ povzdychl si trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: „Rychle jsme ale srovnali, takže nás naštěstí nijak nepoznamenala. Následně jsme i výsledek otočili, takže to naše mužstvo nakoplo,“ těšilo jej.

„Hradištko začalo zápas hodně sebevědomě, k čemuž jim pomohla i rychlá branka. To jejich sebevědomí bylo ale až přehnané. My jsme chodili velice dobře do soubojů. Na poměrně těžkém terénu jsme dobře kombinovali a měli jsme jednoduchou a rychlou útočnou fázi. Nakonec nám to do branky hostů rychle během první půle napadalo a tím jsme zápas rozhodli,“ konstatoval Pavel Chuchla.

„Ve druhé půli se zápas už dohrával. Dostali jsme branku po chybě našeho brankáře, který ale jinak chytá velice dobře. Zápas jsme ale měli pod kontrolou a ještě jsme měli tři brejky, které jsme ale nedali,“ připomněl Chuchla a doplnil: „Dostali jsme se do vyšších pater v tabulce, takže jsme spokojení. Chtěli bychom nyní udělat nějakou sérii dobrých zápasů. To je teď takový náš tajný cíl,“ uzavřel.

Branky Sázavy: 3 Švec, Foltýn.

Sázava: Burcev – Sedláček, Chuchla, Říčař, Král – Jelínek, Šmídek, Štěpán, Kuchler – Švec (75. Konečný), Fotlýn (85. Dytrich).

Trenér: Pavel Chuchla.

Převzato ze serveru svoboda.info, autor Jakub Svoboda