2012-09-29 (so) Jíloviště - Sázava 3:1 (1:0)

29.09.2012 16:30

8. kolo | 1.A třída | skupina B

Sázava lepila sestavu, na hřišti Jíloviště nepodala špatný výkon, ale nestačilo to

Jíloviště - Trenér Kavalieru Sázava řešil nepříjemné záležitosti už před dalším zápasem v I. A třídě: Sestavu na hřišti Jíloviště totiž musel poskládat pez pěti hráčů základní sestavy. "Jsou nemocní nebo zranění," vysvětlil a dodal: "Musel nastoupit Richard Haláček z béčka a pak ještě střídal Pavel Švehla, také z béčka."

Jíloviště - Sázava 3:1 (1:0)

"Tým už opravdu lepíme, absence pěti hráčů základní sestavy je znát. Příští týden už snad budeme silnější, Štěpán se vrátí a uzdraví se Konečný," upozornil Pavel Chuchla a zápas v Jílovišti zhodnotil: "Přesto jsme sestavu neměli poskládanou úplně špatně, první poločas měl z naší strany svou kvalitu. Domácí měli sice více ze hry a hodně jim pomohl gól už ve čtvrté minutě, ale potom se hra vyrovnala, měli jsme tam zajímavé brejky a standardky."

O výsledku pravděpodobně rozhodly dva brzké góly domácích i ve druhém poločase. "My jsme pak snížili, ale už bylo pozdě a už jsme na to v tu chvíli herně ani neměli," přiznal Pavel Chuchla a dodal: "Hráči ale nepodali špatný výkon, bojovali. Jíloviště je kvalitní soupeř ze špičky I. A třídy a ve složení, v kterém jsme nastoupili, to pro nás jednoduché nebylo. Věřím, že v dalších zápasech, až se kádr dá dohromady, to zase bude lepší."

Branka Sázavy: Král.
Sázava: Burcev - Sedláček, Dytrich, Říčař, Král - Kuchler, Šmídek, Jelínek, Haláček - Foltýn (35. Švehla), Švec.
Trenér Pavel Chuchla.

Převzato ze serveru svoboda.info, autor René Svoboda