2012-09-22 (so) Sázava - Bakov 4:2 (1:1)

22.09.2012 16:30

7.kolo | 1.A třída | skupina B

Fotbalisté Sázavy přepnuli ve druhé půli na vyšší level a získali další tři body

Fotbalisté Sázavy v sedmém kole I. A třídy sk. B přivítali na domácím pažitu celek Bakova nad Jizerou. Po vyrovnané první půli se ve druhém dějství sázavští hráči třikrát střelecky prosadili a připsali si další tři body.
 

Sázava – Bakov n/J 4:2 (1:1)

 
Trenér Sázavy Pavel Chuchla litoval špatného začátku střetnutí: „Utkání začalo tak, jak jsme nechtěli. Hned ve třetí minutě jsme po tečované střele inkasovali,“ popisoval Chuchla a pokračoval: „Dalších dvacet minut jsme se z této rány sbírali. Naše hra byla nepřesná a nervózní. Od pětadvacáté minuty jsme začali soupeře tlačit. Hra se výrazně zlepšila, kdy jsme zjednodušili založení útoku, což vyústilo v krásnou akci na jedna jedna. Poločas se pak dohrál bez výraznějších šancí na obou stranách,“ rekapituloval.
 
"O poločase jsme si řekli, že musíme mít trpělivost, protože jsme nechtěli znovu prohrávat. Soupeři ale docházeli síly. My jsme se dostávali do tlaku,“ konstatoval Pavel Chuchla a navázal: „Ve druhém poločase jsme hráli dobře. Šli jsme za výhrou nekompromisním způsobem. Zvýšili jsme až na tři jedna. Soupeř ale snížil ranou z osmadvaceti metrů do šibenice. Nakonec jsme vše ale čtvrtou brankou uklidnili,“ doplnil Pavel Chuchla.
 
„Zápas pro nás ale jednoduchý nebyl. Chtěli jsme si napravit reputaci, což se nám povedlo. Výkon od dvacáté minuty byl z naší strany v pořádku a jsem s ním spokojený,“ uzavřel Chuchla.
 
Branky Sázavy: 35. a 70. Švec, 60. Kuchler, 85. Říčař.
 
Sázava: Burcev – Sedlaček, Dytrich, Říčař, Král – Konečný (70. Jelínek), Šmídek, Štěpán, Kuchler – Švec, Foltýn.
Trenér: Pavel Chuchla.
 

 

Převzato ze serveru svoboda.info, autor Jakub Svoboda