2012-09-16 (ne) Benešov "B" - Sázava 1:1 (1:1)

16.09.2012 10:00

6. kolo | 1.A třída | skupina B

Sázavští fotbalisté podali další kvalitní výkon, z Benešova si odvážejí bod

Fotbalisté Sázavy zajížděli v dalším kole I. A třídy do Benešova, kde se střetli s tamním rezervním týmem.

Benešov B – Sázava 1:1 (1:1)

Zápas to byl kvalitní. Hráli jsme na hlavním hřišti, což je vždy příjemné si zahrát na krásném velikém placu,“ uvedl hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Myslím si, že po celý zápas jsme měli více ze hry. Hlavně ve druhé půli jsme Benešov kombinačně přehrávali. V průběhu zápasu jsme si i vytvořili o něco více šancí než soupeř,“ podotkl.

Samozřejmě nás povzbudil začátek utkání, který jsme zvládli, kdy jsme brzy vstřelili pěknou branku. Poté se nám začala dařit kombinace a rychlé protiútoky. Poměrně dobře jsme i bránili, ale bohužel pět minut před poločasem jsme zbytečně inkasovali, kdy náš stoper ztratil na půlce balón a nechali jsme domácí vyrovnat,“ rekapituloval Chuchla první poločas.

„Ze druhé půle jsem měl obavy, aby je to malinko nenakoplo, ale opak byl pravdou. My jsme ve druhém poločase hru zpřesnili. Šli jsme sami na branku, měli jsme další šance,“ připomněl Chuchla a dodal: „Bohužel ale nejsme ve vápně důrazní, což nás trápí již druhý zápas a to je chyba. Když máme šance, tak to prostě do brány musí někdo procpat. Nicméně podali jsme dobrý výkon až tu naší koncovku,“ uzavřel.

Branka Sázavy: 12. Švec.
Sázava: Burcev – Sedláček, Chuchla, Říčař, Král – Konečný (70. Jelínek), Šmídek, Štěpán, Foltýn – Svoboda (66. Kuchler), Švec.
Trenér: Pavel Chuchla.

Převzato ze serveru svoboda.info, autor Jakub Svoboda