2012-09-08 (so) Sázava - Týnec 0:2 (0:0)

08.09.2012 17:00

5. kolo | 1.A třída | skupina B   

Fotbalisté Kavalieru Sázava prohráli doma, podlehli Týnci nad Sázavou

Pavel ChuchlaVpátém kole I. A třídy fotbalisté Kavalieru Sázava v sobotu hostili Týnec n. S. Po celý zápas si udržovali převahu, kterou ale nedokázali vyjádřit brankově a tak se ze tří bodů radovali hosté:

Sázava - Týnec n. S. 0:2 (0:0)

"Prvních dvacet, třicet minut bylo poměrně vyrovnaných, bez šancí," uvedl sázavský trenér Pavel Chuchla a pokračoval v hodnocení prvního dějství: "Potom se to rozjelo, soupeře jsme přitlačili a vynutili si převahu a měli jsme standardky. Bohužel nám tam míč parkrát prolétl."
 
Ve druhém poločase byla převaha domácích podle trenéra ještě citelnější. "Hráli jsme na jednu bránu," poznamenal kouč a navázal: "Týnec jsme zavřeli na jeho polovině, šel tam jeden roh za druhým, jedna standardka za druhou. Byly tam nějaké ošemetné situace, Týnec už nechtěl vůbec chuť jít dopředu, už na to neměl."
 
Přesto se hosté dočkali deset minut před koncem vedoucí branky. "Hosté ve skluzu nazdařbůh odkopli balón na střed obrany, náš stoper neuvěřitelně chyboval, hlavou poslal útočníka, kterého měl ještě za sebou samotného na bránu," zlobil se trenér a doplnil: "V posledních minutách jsme měli příležitost k vyrovnání, bohužel jsme netrefili bránu. Tesařík to dal těsně vedle. V nastaveném čase jsme šli všichni na roh a hosté z brejku výsledek potvrdili."
 
Sázavští tak doplatili na malou produktivitu útoku. "Fotbal se hraje na góly, na šance, držení míče, převahu a podobně se nikdo neptá," uzavřel Pavel Chuchla.
 
Sázava: Burcev - Sedláček, Chuchla, Štěpán, Král - Jelínek (78. Tesařík), Konečný (46. Dytrich), Šmídek, Kuchler (46. Říčař) - Foltýn, Švec.
Trenér: Pavel Chuchla.
 
Převzato ze serveru svoboda.info (autor René Svoboda).