2012-08-25 (so) Sázava - Zásmuky 3:0 (1:0)

25.08.2012 17:00

3.kolo | 1.A třída | skupina B

Sázava válí, v I. A třídě ještě nenašla soupeře, který by ji dokázal porazit!

Kavalier v I. A třídě válí. Ani ve třetím kole ve vyšší soutěži neprohrál, tentokrát na vlastním hřišti porazil Zásmuky 3:0!

Sázava - Zásmuky 3:0 (1:0)

Trenér Sázavy Pavel Chuchla svůj tým připravoval na kvalitního soupeře. "Zásmuky jsem viděl dvakrát v minulé sezoně, věděl jsem, že mají šikovné fotbalisty. Zvláště Lva ve středu zálohy," podělil se o své postřehy a pokračoval: "Proto jsme museli být ostražití a dobře bránit. Chtěli jsme počkat na druhý poločas, protože se hosté na přípravu scházeli na poslední chvíli a myslel jsem, že to s námi celé utkání neudrží a ve druhé půli budeme mít navrch fyzicky." A tato taktika se ukázala jako správná. "První poločas to byl těžký zápas, nahoru - dolů. Hosté dobří na míči i v poli, vyložené šance si ale nepřipravil ani jeden tým, šlo jen o náznaky," řekl Pavel Chuchla. "Od 30. minuty jsme začali být lepší a vstřelili jsme branku po pěkné kombinaci do prázdné brány," usmíval se.
 
Sázavští přišli do druhého poločasu s cílem elimininovat hru soupeře v prvních deseti minutách. "Aby se nechytil a třeba nevyrovnal. Chtěli jsme uplatnit hlavně fyzické síly," poznamenal trenér a pokračoval: "Na hřišti jsme dominovali, hráli velmi dobře. Přesně kombinovali a byli v pohybu. Hosté se zastavili, už na to neměli a mohli jsme přidal i další branky. Byla tam tyčka, břevno a nějaké nájezdy. Na druhou stranu za rozhodnutého stavu jsme soupeře pustili do šancí, které neproměnil. Výkon ve druhé půli ale mluvil jasně pro nás."
 
Branky: 44., 59. Švec, 78. Tesařík.
Sázava: Burcev - Sedláček, Chuchla, Štěpán, Král - Jelínek (60. Foltýn), Šmídek, Konečný, Kuchler - Švec, Tesařík (80. Dytrich).
Trenér: Pavel Chuchla.
 
Převzato ze serveru svoboda.info (autor René Svoboda).