2012-08-18 (so) Říčany - Sázava 0:0

18.08.2012 17:00

2. kolo | 1.A třída | skupina B

Říčany – Fotbalisté Sázavy bodovali i ve svém druhém vystoupení v I. A třídě. Tentokrát si odvážejí bod z Říčan, i když podle slov trenéra Pavla Chuchly k jeho zisku potřebovali i notnou dávku štěstí.
 
Říčany – Sázava 0:0
 
Trenér Sázavy Pavel Chuchla byl se ziskem jednoho bodu spokojený: „Pro nás je bod obrovskou vzpruhou. Byl to hrozně těžký zápas. Domácí v prvním kole remizovali, i když měli vyhrát, takže jsme věděli, že nás čeká velmi těžký zápas. To se naplnilo měrou vrchovatou,“ podělil se Chuchla o své dojmy.
 
„Domácí nás v úvodu hodně zmáčkli. My jsme jejich šance silou vůle díky brankáři a obranné hře mužstva odvrátili. Poté se hra trošičku srovnala, i když domácí měli stále navrch. My jsme si v první půli také vytvořili dvě příležitosti, ale bez efektu,“ rekapituloval první dějství.
 
„Druhý poločas už byla hra klidnější, ale domácí měli stále převahu. V 65. minutě naštěstí Burcev skvěle chytil obrovskou šanci Říčan a pak už jsme zápas skvěle odbránili. I když jsme měli i štěstí,“ připustil trenér Sázavy a doplnil: „My jsme chodili pouze do brejků, které jsme ale neřešili správně. Kdybychom se malinko zklidnili, tak věřím, že bychom i tu branku vstřelili. Nicméně jsme za bod šťastní,“ uzavřel.
 
Sázava: Burcev – Kuchler, Dytrich, Chuchla, Král – Foltýn, Šmídek, Konečný, Jelínek – Švec, Tesařík (58. Svoboda). Trenér Pavel Chuchla.
 
Převzato ze svoboda.info, autor Jakub Svoboda