2012-08-11 (so) Sázava - Zeleneč 3:1 (3:0)

12.08.2012 19:23

1. kolo  | 1.A třída | skupina B

Sestava: Burcev – Sedláček, Říčař (12. Dytrych), Chuchla, Král – Jelínek (73. Foltýn), Šmídek, Štěpán (55. Konečný), Chuchler – Tesařík, Švec. Trenér Pavel Chuchla.
Branky: 20. Král, 25. a 35. Švec.
 
Detail: Povedenou premiéru v I. A třídě mají za sebou fotbalisté Sázavy. Ve svém úvodním vystoupení v nové soutěži přehráli Zeleneč.
Prvních deset minut jsme byli malinko nervózní, což se dá pochopit,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Cuchala a pokračoval: „Po této době jsme se ale pomalinku začali dostávat do hry. Vytvořili jsme si tlak, kopali jsme standardky. Vše nakonec vyústilo v krásnou branku Krále, který se z přímého kopu trefil přímo do šibenice,“ popisoval první gólový moment zápasu.
 
Po zbytek první půle jsme pak předváděli fotbal, který se divákům líbil. Přidali jsme další dvě branky. Druhou z rohu a třetí do prázdné brány,“ doplnil Chuchla.
 
Druhou půli ovlinilo to, že někteří hráči neudržtí hladinu dobrého výkonu po celých devadesát minut, a to se mi nelíbí. Následně z toho pramenily ztráty míčů a nepřesná hra. Navíc jsme inkasovali zbytečný gól z rohu,“ rekapituloval Pavel Chuchla a navázal: „K tomu jsme neproměnili další tři samostnané nájezdy. Jsem samozřejmě rád za vítězství, ale druhá půle se mi nelíbila.“
 
Musíme mít výkon rozložen do devadesáti minut, protože pětačtyřicet minut na příštího soupeře stačit nebude,“ uzavřel Chuchla.

 

Převzato ze serveru svoboda.info (autor René Svoboda)