2012-08-04 (so) Sázava - Loko Vltavín 0:2 (0:0)

04.08.2012 17:58

Přípravné utkání

Sestava: Burcev (30. Marek Danko) - Sedláček, Chuchla, Říčař, Král - Jelínek, Šmídek, Štěpán, Foltýn, Kuchler - Švec. Průběžně střídali Dytrich, Konečný, Svoboda. Trenér Pavel Chuchla.

Detail: V posledním přípraveném utkání před startem I. A třídy sehráli fotbalisté Kavalieru Sázava v sobotu dopoledne. Na svém hřišti přivítali Loko Vltavín. Ačkoliv očekávali kombinovaný tým, do Sázavy dorazilo téměř kompletní třetiligové áčko. "Vypadla jim Parma," vysvětlil sázavský trenér Pavel Chuchla změnu u soupeře.

"Branky jsme dostali až v závěru," upozornil sázavský trenér Pavel Chuchla. "Také my jsme měli některé šance," uvedl a pokračoval: "Hosté měli samozřejmě převahu, točil nás zleva doprava a zprava doleva. Rozdíl mezi třetí ligou a I. A třídou musel být na hřišti vidět."
 
Domácí ale pozorně bránili a hráli na jednoho útočníka. "Výborně jsme se posunovali, bránili, vykrývali prostory a bojovali," chválil svůj tým Pavel Chuchla. "Vltavín jsme drželi celkem zkrátka. Postupem času už nám docházely síly. Na konci jsme vyrobili dvě chybičky, které soupeř okamžitě potrestal. Jinak jsme spokojení, i když hráči po tomto utkání budou asi hodně unavení," dodal k zápasu trenér Sázavy.
 
Pro Kavalier šlo o poslední herní prověrku před premiérou v I. A třídě. "S letní přípravou jsem spokojený, stálá čtrnáctka hráčů i s některými, kteří jsou na pomezí áčka a béčka chodili poctivě," shrnul letní přípravu Pavel Chuchla, který za svůj nejbližší úkol považuje zapracování nováčků do týmu. "V příštím týdnu budeme trénovat třikrát, musíme to doladit. Máme nové čtyři hráče do pole, potřebujeme si, aby si sestava sedla. Aby si noví hráči zvykli na naše herní návyky a začlenili se do týmu. Abych sestavu správně poskládal. Sezona je dlouhá a nikdo neudrží stoprocentní výkonnost, na hřišti budeme stoprocentně točit všechny hráče," uzavřel Pavel Chuchla.
 
Převzato ze serveru svoboda.info (autor René Svoboda)