Zeleneč - Sázava 1:1(0:0)

20.04.2014 17:00

Zeleneč – Fotbalisté Sázavy konečně zabrali na půdě soupeře. Ze Zelenče si po dobrém výkonu odvážejí jeden bod za remízu 1:1.

Zeleneč  - Sázava 1:1 (0:0)

„Jsem spokojený s výkonem našeho mužstva. Bylo to od nás takticky dobře odpracované. Zeleneč jsme nepustili během hry do šance a pořádně ani do střely. Jsem spokojený,“ těšilo trenéra Sázavy Pavla Chuchlu. „Hráči makali. Rozhodčí na nás byli všichni tři velice přísní, mohli jsme několikrát jít sami na branku, ale vždy nás zastavil praporek pomezního. Nicméně i tak jsme měli šance. Nastřelili jsme tyčku a jednu nedokázali umístit míč do prázdné branky,“ popisoval Chuchla.

„Čelili jsme mnoha standardním situacím. Za stavu jedna nula pro nás jsme jednu na zadní tyči neuhlídali a inkasovali. Poté jsme bod ubránili. Hrálo se snad sto minut,“uvedl Chuchla a doplnil: „Jsme spokojeni a hledíme optimisticky do budoucna. Jsme rádi, že jsme soupeře udrželi v tabulce za sebou. Výkon mě potěšil,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/fotbaliste-sazavy-vydolovali-v-zelenci-bod-trener-chuchla-byl-s-vykonem-spokojen.html

Zeleneč – Jedenáctá Sázava zavítala ve 22. kole I. A třídy na trávník čtrnácté Zelenče. Sázavským fotbalistům se v jarní části sezony příliš na hřištích soupeřů nedaří, a tak jeli do Zelenče, dle slov sázavského trenéry Pavla Chuchly, alespoň pro bod.

Sázava se dostala do vedení po hodině hry. Kdy domácí brankář dostal malou domů, ale tak dlouho váhal s odkopem, až mu do něho vlétl Jakub Švec a po odrazu skóroval do odkryté brány. Sázava držela dlouho vedení, ale deset minut před koncem se domácí Zelenči podařilo srovnat skóre po rohovém kopu.

„Hodnocení nemůže být z pohledu našeho mužstva jiné, než kladné," zahájil spokojený hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: „Velmi dobře jsme bránili. Soupeře jsme nepouštěli do žádných nebezpečných situací. Pracovali jsme velice dobře. Zvlášť druhá část prvního poločasu nám vyšla. To jsme velmi dobře kombinovali a hru jsme měli pod kontrolou. Propracovali jsme se do čtyř vyložených šancí, kromě té brankové. Navíc dalších několik příležitostí nám sebral zdvižený praporek pomezního sudího. Takže šancí na gól mohlo být více. Kopala se na nás řada standardních situací a bohužel z jedné z nich jsme inkasovali. V úplném závěru utkání jsme měli stoprocentní šanci, ale v odkryté soupeřové bráně jsme trefili obránce a chvíli předtím nastřelil Martin Bárta tyč."

I remíza je v Sázavě vítána. „Přijeli jsme si pro bod, a ten jsme získali, i když jsme měli možná získat body tři. Ale jsme spokojeni, protože jsme nenechali Zeleneč, aby se na nás dotáhla v tabulce. Navíc náš výkon byl mnohem lepší, než v předchozích venkovních zápasech. Hráči si věřili na míči, lépe se pohybovali a byli aktivní," shrnul Pavel Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-v-zelenci-vedla-ale-v-zaveru-o-vedeni-prisla-20140422.html

Ze soupeřovic webu: http://www.skzelenec.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=525:22-kolo-ako-zelene-aa-sazava-aa-11&catid=3:aktuality&Itemid=23

Zápas v rámci 22. kola se bohužel našemu týmu příliš nepovedl. V naší situaci je nezbytně nutné vyhrávat doma, což se bohužel v tomto utkání nepovedlo. Celý zápas měl podprůměrnou úroveň, byl to spíše boj, než nějaký pohledný fotbal. Náš tým si za celý zápas nedokázal vytvořit jedinou vyloženou šanci. To soupeř byl mnohem nebezpečnější, jednou šel sám na brankáře, trefil tyč a několik šancí jim naštěstí zhatily ofsajdy. Branky padaly až ve druhém poločase. Nejprvé potrestali hosté obrovskou hrubku našeho brankáře Tomáše Zemánka, který při odkopu trefil jejich hráče a ten pak v klidu dopravil míč do brány. Dvacet minut před koncem srovnal Vojta Kmoch hlavičkou po rohovém kopu. Pokud bude náš tým předvádět podobné výkony, jako v tomto utkání nebo minule v Červených Pečkách, tak se se záchranou soutěže můžeme nejspíše rozloučit. Jediným hráčem, který v tomto utkání podal dobrý výkon je Venca Kolísek. Bohužel zůstal osamocen.