2.PÚ výsledek

05.02.2014 18:39

Horní Měcholupy – Fotbalisté Sázavy se v dalším přípravném zápase utkali s celkem Kolovrat, který v současné době okupuje přední příčky pražské I. A třídy.

Kolovraty – Sázava 4:5 (0:3)

„Zápas se mi hodnotí podstatně příjemněji než minulý týden,“ podotkl trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Proti kvalitnímu soupeři, jehož hráči byli silní na míči, jsme podali dobrý výkon. Z naší strany bylo v zápase viditelné zlepšení pohybu a přístupu k hráčům. Navíc se zvedli oba útočníci, kteří se postarali o všechny branky našeho celku a svými výkony strhli zbytek mužstva,“ pochválil Pavel Chuchla střelce branek Sázavy.

„V prvním poločase jsme byli nebezpeční a dávali branky,“ popisoval trenér sázavského týmu a navázal: „Do druhého poločasu jsme prostřídali. Sice jsme vedli už čtyři nula, ale soupeř snížil,“ rekapituloval. „Posledních dvacet minut jsme už tahali nohy a zbytečně ztráceli míče. Docházely nám síly a soupeř stav dva pět zkorigoval na rozdíl jedné branky. S výkonem jsme ale spokojeni, zápas měl kvalitu,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky Sázavy: 3 Tesařík, 2 Švec.

Sázava: Burcev (46. J. Hrbek) – Konečný, Mařinec, Šmídek, Chuchla – Jelínek, Marek, Štěpán (46. P. Hrbek), Král – Švec, Tesařík (46. Došek). Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-si-v-priprave-vyslapli-na-celek-kolovrat-goly-sazeli-tesarik-a-svec.html