2.PÚ Sázava - ČAFC Praha 3:2(1:1)

25.07.2015 17:00

Sázava - Příprava fotbalistů Kavalieru Sázava na vstup do krajského přeboru finišuje. Po intenzivních trénincích Sázavští v sobotu sehráli přátelské utkání s týmem z pražského přeboru:

Sázava - ČAFC Praha 3:2 (1:1)

"Dobrý zápas, soupeř byl celkem dobrý. V týmu měl zahraniční, hodně rychlé akvizice," ohlédl se za zápasem trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: "V prvním poločase jsme měli poměrně velkou převahu a hromadu šancí, se kterými jsme klasicky nakládali ležérně. Zápas mohl být po prvním poločase rozhodnutý."

Sázavští vedli 1:0, hosté srovnali po rohovém kopu. "Po takové nedůslednosti, jinak jsme soupeře v prvním poločase k ničemu nepustili," poznamenal trenér a zhodnotil druhou půli: "Hned jsme dostali na 2:1 z pokutového kopu. Ve druhé půli jsme zkoušeli jiné rozestavění, v tom jsme trochu plavali. Srovnali jsme se ale, začali jsme tlačit na pilu a dvěma góly výsledek otočili."

Letní přípravu si Pavel Chuchla zatím pochvaluje. "Trénujeme dobře, v sobotu trénujeme celý den, dopoledne, máme tam i posilovnu. Kluci makají, uvidíme, co dál. I noví kluci vypadají dobře. Budou to posily, zkvalitní a rozšíří tým," naznačil a byl konkrétnější: "Stoper Kozák odehrál první zápas, to bude posila velká. Petra Janovského známe, jeho výkon je hodně zajímavý. Vytvořil si hodně šancí, dal jednu, ale mohl dát tři. Hnal to až do extrému, s Jakubem Švecem si rozumí a dobře se doplňují. Vašek Zvěřina vypadá také hodně dobře, o hodně lépe než minulý týden. Forma mu jde nahoru, pokud vydrží, bude hodně platný hráč."

Pavel Chuchla neměl k dispozici kompletní kádr. "Říčaře bolí pata, Král se vrací z dovolené. Fantys je také na dovolené," uvedl příklady.

Branky Sázavy: Janovský, Švec, Marek Chrpa. Sázava: Burcev (46. Hrbek) - Konečný, Chuchla, Kozák, Marek Chrpa - Jelínek, Šmídek, Martin Chrpa, Foltýn - Janovský, Švec. Průběžně střídali Dušek, Zvěřina. Trenér Pavel Chuchla.