2. PÚ Sázava - ČAFC Praha 1:0(1:0)

26.07.2014 17:00

Sázava – Fotbalisté Sázavy v dalším přípravném zápase na novou sezónu sehráli utkání s celkem z krajského přeboru – ČAFC Praha.

Sázava - ČAFC Praha 1:0 (1:0)

„Dopoledne jsme ještě trénovali a těšili se na odpolední zápas s přeborovým mužstvem Čafky,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla.„Prvních patnáct minut se mi ale nelíbilo. Hra byla hodně rozházená. Na hřišti jsme se hledali. V sestavě jsme měli tři nové hráče a tým si musí na sebe zvyknout. Ve hře bylo hodně nepřesností. Soupeře jsme do šance ale nepustili,“ konstatoval Chuchla a pokračoval: „Poté jsme začali hrát, Dobře jsme se posouvali a hra již měla parametry. Rychlým přechodem do útoku jsme si vytvářeli šance. Dali jsme branku a nastřelili břevno.“

Druhý poločas již jednoznačně patřil Sázavě: „Ve druhé půli jsme kontrolovali hru. Měli jsme několik šancí, ale v koncovce jsme byli nedůrazní. Hráči pracovali dobře. Jsem spokojený,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branka: Švec.

Sázava: Burcev – Marek Chrpa, Wolf, Říčař, Král – Jelínek, Šmidek, Konečný, Martin Chrpa – Švec, Srba. Střídali: Pohorský, Foltýn, Chuchla, J. Hrbek. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-si-po-dopolednim-treninku-vyslapli-na-celek-z-krajskeho-preboru.html

Sázava – Fotbalisté Sázavy znovu v přípravě vyhráli. Na domácím hřišti přivítali v sobotu ČAFC Praha a zvítězili 1:0.

„Zápas hodnotím vcelku kladně. Soupeř je hodně zkušený, i když nehrál v kompletním složení. Nicméně se jedná o dobré mužstvo, které umí kombinovat a hraje dobrý fotbal v Pražském přeboru. Šlo o dobrou prověrku," představil soupeře domácí trenér Pavel Chuchla.

„Celý týden jsme dobře trénovali. Dali jsme si trénink i v sobotu ráno. Chtěli jsme utkání pojmout tak, že do něj půjdeme i s lehkou únavou. Hráči pracovali kvalitně," chválil sázavský trenér své svěřence a pokračoval: „V týmu je trochu konkurence, takže se všichni snaží a makají. V zápase to bylo znát. Kromě prvních sedmnácti minut, kdy jsme byli nepřesní, a hledali jsme se v mezihře. Poté už naše hra měla kvalitu."

Zápas rozhodl jediným gólem Jakub Švec. „Soupeř dobře kombinoval a my jsme nereagovali na přihrávky středem hřiště. Pak jsme je však zachytávali a chodili jsme do protiútoků. Měli jsme asi tři vyložené šance, z nichž jsme jednu proměnili. Ve druhé půlce jsme hru hodně kontrolovali. Hosty jsme do ničeho nepustili. My jsme měli mraky přečíslení a samostatných úniků, ale byli jsme nedůrazní," dodal Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazavsky-utocnik-jakub-svec-vystrelil-vyhru-nad-cafc-praha-20140728.html