Rejšice - Sázava 3:2(2:1)

17.05.2014 17:00

Rejšice – Fotbalisté Sázavy sehráli v Rejšicích vyrovnané střetnutí. Podle trenéra Pavla Chuchly na Mladoboleslavsku zbytečně ztratili body.

Rejšice – Sázava 3:2 (2:1)

„Nechali jsme v Rejšicích tři body. Mužstvo mají sice domácí vynikající, hrají otevřený fotbal, který nám seděl,“ prozradil trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: „ Měli jsme několik vyložených šancí, které jsme nedotáhli do konce. Za stavu dva dva jsme mohli jít v samostatném úniku na branky, ale nepodařila se nám finální přihrávka,“ litoval Chuchla.. 

„Nechápu ale nízké sebevědomí našich hráčů, zbytečně odevzdáváme zápasy naší bojácností. Přitom, když se přestaneme bát, tak jsme schopni i takového soupeře, jakým jsou Rejšice, přehrát,“ zdůraznil Pavel Chuchla.

„Vyrovnáme na dva dva. Domácí najednou nevědí, co se děje. My je můžeme dorazit a výsledkem je prohra. To mě mrzí. Nemáme sebedůvěru,“ kroutil hlavou Pavel Chuchla a doplinl: „Někteří hráči a jejich řešení situací mě vytáčí k smrti. Na druhou stranu bojovali,“ uzavřel.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-bojovali-na-body-ale-v-rejsicich-nedosahli.html

 

Ze soupeřova webu:

Nevlídné počasí a dalšími sportovními událostmi nabité odpoledne zřejmě tentokrát odradilo diváky. I přes vytrvalý déšť se hrálo na velmi dobré ploše. Rejšicím se stále ještě nevyprázdnila marodka, a tak se trenéři obou týmů mohli kuriózně popasovat tváří v tvář v akci na hřišti. Rychlou úvodní brankou se prosadil Menčík. Když v 17. min. odražený míč citlivě z 20 m nasměroval Maňas do tyče v šibenici, zdálo se, že vše poběží tak, jak si domácí naplánovali. Na kluzkém terénu ale kazili hodně přihrávek a ztrát míčů přibývalo. Studenou sprchu jim připravil sázavský Švec. V situaci 2/2 vzal odpovědnost na sebe a před ustupující obranou propálil Tvaroha z 12 m. Naštěstí gólem do šatny vrátil Rejšicím vedení Putorík, po Jonově dalekonosné střele, dorážkou zblízka.

Většinu druhého poločasu byl zatěžován pažit hlavně před brankou hostí, z čehož asi neměli radost správci hřiště. Hned několik příležitostí si vypracovali Menčík, Horváth a Herman. Hosté podnikali sporadické, ale nebezpečné výpady. První v 55. min. zakončoval Srba zblízka k přední tyči a gólman Tvaroh reflexivně rukou vyrazil na roh. Při druhém si to Foltýn namířil ze strany přímo do pokutového území mezi dva obránce a vypálil podobně jako předtím Švec. Rejšičtí zůstali jako opaření. Do konce utkání však zbývalo ještě poměrně dost času, aby trenér Hruška stihl najít centrem na penaltě hlavu Kučery, který chladnokrevně svoji šanci proměnil.

http://www.skrejsice.banda.cz/clanek/132522/sk-rejsice-fk-kavalier-sazava-3-2-2-1/