Sázava - Zásmuky 4:0(1:0)

15.03.2014 14:30

Sázava - Fotbalisté Kavalieru Sázava splnili povinnost a v sobotním zápase, ve kterém přivítali poslední tým tabulky I. A třídy, si připsali tři body. A to i přesto, že začátek utkání byl z jejich strany trochu nervozní.

Sázava - Zásmuky 4:0 (1:0)

Výsledek by mohl naznačovat jednoznačný průběh zápasu. "Nebylo tomu ale tak,"upozornil sázavský trenér Pavel Chuchla. "Od 30. minuty už jsme měli utkání relativně pod kontrolou," upřesnil. Sázavští chtěli zejména kombinovat po zemi."Chyběl nám Kuba Švec, hráli jsme spíše na jednoho útočníka," vysvětlil Pavel Chuchla.

Nervozní začátek připisuje skutečnosti, že Sázavští potřebují nasbírat body."Zásmuky hrály naprosto uvolněně, nebyly špatné," řekl na adresu soupeře a pokračoval: "My jsme na začátku poztrácely pár míčů, hosté měli tři, čtyři nebezpečné standardky a jednu nebezpečnou střelu." Od 30. min. začal Kavalier výrazněji určovat tempo hry. "Zklidnili jsme se, pomohla nám i vstřelená branka. Hráli jsme ve velkém vichru nejprve po větru," rozebíral zápas kouč, který se větru ve druhé půli obával."Věděl jsem, že soupeř bude nakopávat míče a bál se, aby nelétaly za nás," přiznal a navázal: "ve druhé půli jsme dali druhou a třetí branku, míč jsme měli pod kontrolou a dohrávali celkem v klidu."

Branky: Jelínek, Tesařík, Srba, Říčař (pok. kop). Sázava: Burcev - Chucha, Mařinec, Říčař, Král - Jelínek, Šmídek, Konečný (75. Dušek), Srba (70. P. Hrbek) - Marek (25. Knotek), Tesařík. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/i-pres-trochu-nervozni-zacatek-sazavsti-zapas-se-zasmuky-zvladli.html

Sázava – Fotbalisté Sázavy přivítali v sobotním utkání 17. kola I. A třídy poslední Zásmuky. Na domácím hřišti si Kavalier připsal povinné tři body za vítězství 4:0.

Domácí hrající trenér Pavel Chuchla však s předvedenou hrou spokojený nebyl: „Jsem spokojený se třemi body, které jsou pro nás velice důležité. Nicméně s hrou v první půli nejsem vůbec spokojený, protože nás svazuje nervozita, na kterou nejsme v posledních letech zvyklí. Musíme sbírat bodíky, abychom nehráli o záchranu. Nechci však říkat, že je naše situace špatná. Na naše hráče tato situace malinko doléhá a to i na ty zkušené."

Zápas hodně ovlivnil i silný vítr. „Chtěli jsme hrát po zemi, jelikož foukal silný vítr. V první půli jsme hráli po větru. Chyběl nám však Jakub Švec, tak jsme hráli na jednoho útočníka s podhrotovým hráčem. Snažili jsme se hrát fotbal, ale balon nás moc neposlouchal," přiznal Chuchla a navázal: „Zásmuky nehrají o nic. Jsou uvolněné a my jsme jim odevzdali zbytečně moc míčů. Nabídli jsme jim i několik standardních situací, které zahrávali velmi dobře. Mají šikovné levonohé hráče. Vše jsme ustáli, ale nebylo to jednoduché. Po pětadvaceti minutách jsme začínali mít větší převahu a naše hra šla trochu nahoru. Vstřelili jsme, zaplaťpánbůh, branku, což bylo důležité."

Ve druhé půli Sázava vstřelila dvě rychlé branky. „Do druhé půle jsme šli klidnější, nicméně jsme měli vítr proti sobě. Měl jsem obavy, že to na nás bude létat a těžko se budeme dostávat do útoku. Naštěstí, po šesti minutách jsme vstřelili druhou branku a vzápětí i třetí. Utkání jsme začali mít pod kontrolou. Opět se hra zlepšila a hráči se zklidnili. Začali jsme více kombinovat a neztráceli jsme balon. Nakonec jsme přidali i čtvrtou branku. Každopádně z celkového pohledu není důvod se plácat po ramenou," upozornil Pavel Chuchla.

Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-ziskala-doma-povinne-tri-body-se-zasmuky-20140317.html

Sázava – Jarní reparát Zásmuky nesložily. Nepříznivá bilance v I. A třídě skupině B se soupeřem ze Sázavy pokračuje, tentokrát odešly s ještě výraznější porážkou.

Nepomohla ani nová akvizice v obraně, Tománek z Českého Brodu, ani znatelně lepší výkon ve srovnání s minulým utkáním. Zásmuky prohrály na půdě soupeře 0:4.

„Určitě jsme hráli aktivněji a myslím si, že v souhrnu za první poločas jsme měli více ze hry.  Měli jsme několik standardek včetně rohů, nic jsme ale nevytěžili." řekl úvodem trenér Zásmuk Václav Jindra. „To vše zhruba do třicáté minuty, kdy jsme dostali takový hloupý gól," upřesnil trenér.

„Hráli jsme proti silnému větru a do druhé půle poslali na hřiště čerstvé hráče, chtěli jsme být stále živější. Jenže právě vítr, který nám měl napomoci, zanesl v jedné situaci míč úplně jinam a rezultovala z toho druhá branka. Tady se asi rozhodlo, psychicky to pro nás nebylo dobré. Projevilo se to zřejmě při třetí brance, to jsme nepohlídali situaci po trestném kopu, poslední branka padla z penalty. Řekl bych, že výsledek je pro nás krutý, ale musím přiznat, že branku soupeře jsme pořádně neohrozili. Bohužel se znovu opakuje, že máme problémy v zakončení, góly nedáváme, ale naopak hloupě dostáváme," přemítal Václav Jindra.

Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/zasmuky-nezachranila-ani-nova-akvizice-z-ceskeho-brodu-20140315.html