Sázava - Jesenice 6:3(4:1)

14.06.2014 17:00

Sázava - K poslednímu utkání I. A třídy - skupina B 2013 - 2014 fotbalisté Kavalieru Sázava nastoupili v sobotu odpoledne doma. Na svém hřišti přivítali SK Slavia Jesenice a vyhráli přesvědčivě 6:3.

Sázava - Jesenice 6:3 (4:1)

Proti minulému týdnu trenér Pavel Chuchla trochu pozměnil sestavu. "Začali jsme velmi dobře, útočníci se rychle chytli v rozehrávce," uvedl. "Jakub Švec podal výborný výkon, dal čtyři góly. Byl to ale bohužel jeden z mála takových výkonů za celou sezonu. Proto není důvod k oslavě," poznamenal kouč a pokračoval: "Výkon podalo dobrý celé mužstvo, první půlka byla z naší strany vyloženě dobrá. Přesná kombinace, rychlý přechod do útoku, střelba, branky, agresivita v poli. Škoda, že naše výkony jsou hodně kolísavé. Myslím, že v naších hráčích je, aby si udrželi stabilnější výkonnost."

Ve druhé půli domácí hodně střídali. "Aby se také rozloučili s diváky, kteří byli spokojení a přišli v hojném počtu," řekl Pavel Chuchla. Sázavští inkasovali celkem třikrát. "V útoku mají Albu, to je pro nás nechytatelný hráč. To je moc šikovný fotbalista pro třetí ligu," upozornil a opakoval: "Naše hra od obrany po útok byla vpořádku, měli bychom takto hrát pořád. To samozřemě nejde, naše výkony ale kolísají moc."

Sázavští si od fotbalu odpočinou do 15. července. "Pojedeme třikrát týdně, máme smluvená čtyři přátelská utkání. Uvidíme, co dál," uzavřel kouč.