Sázava - Červené Pečky 0:2(0:1)

10.05.2014 17:00

Sázava – Fotbalisté Sázavy na domácím hřišti podlehli ve 25. kole I. A třídy sk. B celku z Červených Peček.

Sázava – Červené Pečky 0:2 (0:1)

„Přišli jsme minimálně o jeden bod,“zdůraznil trenér Sázavy Pavel Chuchla a navázal: „Vytvořili jsme si pět stoprocentních šancí. Celý zápas jsme byli v tlaku, ale nebyli jsme schopni dát branku,“ litoval. „Nicméně před poločasem jsme inkasovali ze standardní situace,“ popisoval.

„Ve druhém poločase soupeř bránil. My jsme opět nedali šance a nakonec nás hosté v závěru potrestali z brejku,“ rekapituloval Chuchla dění druhé půle a pokračoval:„Neříkám, že jsme nebojovali, ale náš výkon se nám nelíbil. Měli jsme zápas vyhrát, ale hráli jsme vlažně. Mohli jsme daleko více tlačit na pilu,“ uvedl. „Je to škoda. Mohli jsme mít klid. Takto musíme ještě nějaké body urvat,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-doma-nebodovali-cervene-pecky-vyucovaly-domaci-z-produktivity.html

Sázava – Dva výprasky zapomenuty. Fotbalisté Červených Peček dokázali v dalším kole I. A třídy zvítězit v Sázavě 2:0 a odčinili tak kruté porážky od Dlouhé Lhoty (2:7) a Rejšic (0:6).

Sázava - Červené Pečky 0:2

„Domácí si prožili zápas blbec, kdyby hráli do rána, tak by branku stejně nedali," uvedl trenér Červených Peček Jan Meszároš.

„Hráli jsme defenzivě a na brejky, ale první poločas jsme mohli tři jedna prohrávat, protože jsme se nevyvarovali chyb. Nebýt ale Hanzla, který podal mimořádný výkon a odčinil chyby z předchozích zápasů,  tak to tak také dopadlo. Nám se naopak jedna standardka povedla, kdy se hlavou prosadil Bareš. Domácí sice tlačili, my je ale ze hry nepouštěli do šancí," podotkl Jan Meszároš.

„V průběhu druhé půle to stáhli domácí na tři beky, což byla voda na náš mlýn. Třikrát jsme se dostali do přečíslení, jenom škoda, že jsme to nedotáhli do koncovky. Druhý poločas byl z naší stany hratelnější, asi nám i vyhovovalo menší hřiště, kde jsme  neprohrávali osobní souboje. Pojistku jsme přidali dvě minuty před koncem, kdy Novotný utekl bekům a obešel i gólmana. Sázava si velkou gólovku vypracovala v poslední minutě, kdy si Švec naběhl na centr , ale hlavou přestřelil. Za přístup si kluci výhru zasloužili. Kdyby ale domácí využili hned svoji první obrovskou šanci, vývoj by vypadal jinak," dodal Meszároš.

Zdroj:http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/cervene-pecky-si-po-dvou-debaklech-napravily-reputaci-20140511.html

Sázava - Na hřiště do Sázavy přijeli fotbalisté Čevených Peček, aby zde sehráli utkání I. A třídy proti tamnímu týmu. Domácí Sázava měla řadu tutových příležitostí na vstřelení branky, nicméně ani jednu neproměnila, a tak se nakonec mohli radovat hosté, kteří vstřelili branky dvě.

„Ztratili jsme doma důležité a pro nás rozhodující tři body. Ztráta je to zcela zbytečná. V zápase jsme měli několik šancí do prázdné brány, které jsme neproměnili, což nás stálo výhru. Nechali jsme si před poločasovou přestávkou po standardní situaci vstřelit branku. Červené Pečky mají vysoký tým a míč tečovali hlavami, až doletěl brány. V druhém poločase jsme pokračovali v neproměňování tutových šancí, což soupeř pět minut před koncem potrestal, když mu vyšel brejk, na jehož konci byla branka na 2:0." popsal utkání sázavský trenér Pavel Chuchla.

Sázavské fotbalisty trápila během celého utkání nemohoucnost v koncovce. „Bohužel jsme se trápili v koncovce a to byl rozhodující fakt. Tlačili jsme, bojovali jsme, hosté byli zalezlí v obraně, ale i tak náš výkon nebyl ideální," přiznal Pavel Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/nemohoucnost-v-koncovce-pripravila-sazavu-o-body-20140513.html