1. PÚ Kácov - Sázava 3:5(2:2)

24.01.2015 13:00

Vlašim – Fotbalisté Sázavy v prvním přípravném utkání na jarní část sezóny I. A třídy vyzvali v rámci Zimního turnaje ve Vlašimi celek Kácova.

Kácov – Sázava 3:5 (2:2)

„První poločas byl z naší strany ještě dobrý. Sice jsme po půlhodině hry prohrávali o dvě branky, ale dokázali jsme do poločasové přestávky srovnat skóre,“ rekapituloval trenér Kácova Miroslav Jelínek.

Jeho týmu hrubě nevyšlo druhé dějství: „Druhá půle byla ovšem z naší strany velmi špatná. Byli jsme pomalí. Udělali jsme spoustu chyb,“ mrzelo Jelínka. Alespoň nám zápas ukázal naše nedostatky. Jsem rád, že jsme v začátku přípravy hráli s kvalitním soupeřem. Vidíme, kde máme rezervy. Byl to pro nás přínosný zápas,“ uzavřel trenér Kácova.

Hrající kouč Sázavy Pavel Chuchla byl po prvním přípravném duelu v dobré náladě:„Jsme spokojeni s výkonem i s výsledkem,“ konstatoval Chuchla a navázal: „Na záčátku utkání byl Kácov svižný. Vypadalo to na obtížný zápas. Po deseti minutách jsme se ale na hřišti porovnali. Od té doby jsme byli lepší a nebezpečnější. Vytvořili jsme si hodně brankových příležitostí. V první půli jsme vedli dva nula a mohli jsme přidat další góly. Nakonec jsme dvakrát zbytečně inkasovali na dva dva,“ popisoval Pavel Chuchla úvodních pětačtyřicet minut.

„Ve druhém poločase jsme rychle vstřelili branku. Zápas jsme kontrolovali a přidávali jsme góly. Zápas to byl pro nás dobrý. Soupeř hraje špičku b-třídy. Jsem spokojený,“uvedl Chuchla. „Ti, co hráli, tak podali zajímavé výkony. Jsem spokojený s Janovským, který u nás bude hrát na jaře. Spolu se Švecem se dobře doplňovali a větrali obranu soupeře. I naše obrana nezahrála špatně,“ dodal Pavel Chuchla.

Branky: Švec, Srba, Janovský, Marek Chrpa, Konečný.

Sázava: Burcev (46. Jiří Hrbek) – Marek Chrpa, Chuchla, Říčař, Král – Srba, Šmídek, Konečný, Martin Chrpa – Janovský, Švec. Střídali: Jan Jelínek, Švehla, Dušek. Trenér Pavel Chuchla.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/trener-sazavy-pavel-chuchla-si-proti-kacovu-pochvaloval-spolupraci-janovskeho-se-svecem.html

Vlašim – Na umělé trávě ve Vlašimi se potkaly dva celky z Kutnohorska. Fotbalisté Kácova vyzvali Sázavu. Hosté si odvezli vítězství 5:3.

Kácovský trenér Miroslav Jelínek si pochvaloval akorát první poločas: „První poločas byl z naší strany celkem dobrý. Pohybovali jsme se slušně, ale pár přihrávek jsme zkazili. S druhým poločasem jsem hodně nespokojený. Byli jsme pomalí s balonem, nepřebírali jsme hráče a dělali jsme spoustu chyb. Druhá půle už nebyla z naší strany vůbec kvalitní."

Pro Sázavu šlo o první přátelské klání. „Hráli jsme první zápas po týdenním tréninku. Čekali jsme, jak na tom kluci po pauze jsou. Zápas proběhl na úrovni, protože Kácovští jsou hodně ambiciózní a sebevědomí. První minuty vypadaly, že budeme muset o slušný výsledek hodně bojovat, ale postupem času jsme se docela dobře adaptovali. Měli jsme zápas pod kontrolou a vedli jsme dva-nula. Hráli jsme dobře. I když soupeř vyrovnal, tak nás to neznervóznělo a ve druhé půlce jsme zápas třemi góly rozhodli. S celým týmem jsem byl spokojený," zhodnotil utkání sázavský trenér Pavel Chuchla.

I kádr Sázavy doznal během pauzy několika změn. „Přišel k nám Petr Janovský ze Suchdola, který vypadal velice dobře. V zápase ukázal, že je výborný fotbalista. S Jakubem Švecem se mu hodně dařilo, dokonce dali oba gól. Zkoušíme Jana Jelínka, který také podal dobrý výkon. Bohužel, zřejmě odejde Tomáš Wolf, který hrál u nás stopera. Uhlířské Janovice ho nechtějí pustit. Mají problémy v I. B třídě," vyjmenoval Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/petr-janovsky-se-v-sazave-uvedl-golem-20150128.html