Velim - Sázava 3:1(1:1)

06.04.2014 16:30

Velim – Sázava 3:1 (1:1)

Velim – Fotbalisté Sázavy ve 20. kole I. A třídy sk. B sehráli ve Velimi vyrovnaný první poločas. Ve druhém dějství však domácí dvěma brankami zlomili odpor hostí.

„Opět jsme měli jiné složení než v poslední zápase s Benešovem. Na stopera jsme povolali Skálu z béčka. Nechtěli jsme totiž nějak výrazně měnit naše rozestavení,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla. „V prvních deseti minutách nás Velim třikrát prověřila. Měli jsme ale štěstí. Věděli jsme, že si musíme dávat pozor na Lva s Dostálem, kteří hrají v útoku,“ konstatoval.

„Pár minut před poločasem jsme za stavu 0:1 inkasovali gól z přímého kopu přes zeď. Byla to chyba brankáře. Jednalo se o šmudlu, kterou by chytla i moje máma,“ řekl Chuchla v nadsázce.

„Ve druhé půli nás Velim tlačila. V šedesáté minutě jsme dostali branku na dva jedna. Jednalo se o nešťastný gól. Velim si pak vytvořila ještě pološance, byla lepší,“ přiznal Pavel Chuchla a navázal: „V posledních patnácti minutách jsme se ale ještě rvali o výsledek. Měli jsme tři vyložené příležitosti. Ale Srba, ani Švec neuspěli,“ mrzelo jej. „Tři minuty před koncem jsme inkasovali z brejku na tři jedna. Zápas skončil vítězstvím Velimi, které blahopřejeme. Podali jsme bojovný výkon, hráli jsme to, na co jsme měli,“konstatoval.

„Hráči jako Král, Jelínek a Švec by ale venku měli navázat na svoje výkony z domácího prostředí. Je to jenom v jejich hlavách. Očekávám jejich zlepšení. Kladem utkání je návrat Štěpána, který nám dlouhou dobu chyběl,“ uzavřel trenér Sázavy.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-venku-znovu-neuspeli-tentokrat-odjeli-s-prazdnou-z-velimi.html

Velim - Sázava 3:1

Velim – Velim potěšila příznivce první jarní domácí výhrou, porazila souseda z tabulky fotbalové I. A třídy skupiny B ze Sázavy. Kuriozitou bylo, že všechny branky jdou na vrub jen hráčů jednoho mužstva. A v utkání padlo celkem pět branek, ta první z šesté minuty nebyla uznána pro odmávaný ofsajd. Velim nakonec porazila Sázavu 3:1.

„Řekl bych, že po většinu zápasu jsme byli určitě aktivnějším a lepším týmem a že výsledek je pro našeho dnešního soupeře milosrdný, protože šancí ke skórování jsme měli minimálně deset." uvedl trenér Velimi Jan Holík.

„Naši první branku rozhodčí neuznal, asistent zamával ofsajd, v průběhu prvního poločasu praporek ještě zvedl alespoň sedmkrát. Potom jsme si dali vlastní gól, když se nedohodli gólman a stopeři. Byla to ojedinělá akce Sázavy z poloviny hřiště. Vyrovnával po trestném kopu Jeník, už před tím ale sám před bránou dával těsně vedle. Po přestávce jsme soupeře přitlačili, vedení nám zajistil hlavou Lev do prázdné branky po centru Nedbala. Měli jsme spoustu šancí, tradičně ovšem neproměněných. Soupeř hrál na náhodu, prakticky nic neměl. Až v závěru a to při nás stálo štěstí. Jednou to bylo břevno, po druhé dobře zasáhl brankář Svoboda," podotkl Holík.

Definitivní tečku udělal Vaněk po krásné přihrávce Teplého. „Myslím si, že jsme mohli a měli dát podstatně víc gólů, koncovka je to, co nás trápí. Se třemi body jsme ale velice spokojeni, potřebovali jsme je pro další vývoj v tabulce," řekl závěrem Jan Holík.

Zdroj:http://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/velim-doma-konecne-zabrala-20140406.html

Velim – V utkání 20. kola I. A třídy nastoupili fotbalisté Sázavy v neděli na hřišti Velimi, kde prohráli 1:3.

„Bohužel, před zápasem jsme přišli o stopera Říčaře, a tak musel nastoupit z béčka Skála. Trochu jsme se na hřišti rovnali. V prvních deseti minutách Velim několikrát zahrozila. Poté jsme se srovnali a Fanda Skála odehrál velmi dobré utkání," chválil hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla a pokračoval: „Hra se uklidnila a srovnala. Poměrně brzy jsme dali branku ze standardní situace, kdy míč propadl až do brány. Vedoucí gól nám pomohl."

Jenže Velim do přestávky srovnala. „V průběhu první půle se Velim snažila kombinovat, ale gól ji zaskočil. Nebyla úplně přesná. Po brance domácí znervózněli, ovšem měli více ze hry. Nicméně na konci poločasu jsme faulovali poměrně daleko od brány a míč, který šel doprostřed, nějak propadl našemu brankáři do branky. To by se nemělo stávat," zdůraznil Chuchla.

Ve druhé půli začala Velim aktivně. „Tlačila nás a po pěti minutách zvýšila na dva jedna. Domácí pak měli kombinační převahu. My jsme opět přijeli bez tří důležitých hráčů, takže jsme věděli, že nemůžeme hrát rovnocennou partii v poli. Chtěli jsme hrát více zezadu na protiútoky. Čtvrt hodiny do konce jsme však začali hrát," líčil Chuchla, „Zklidnili jsme balon a hráli jsme plynulejším způsobem. Dostali jsme se do tří šancí, které paradoxně Velim neměla za celý zápas. Srba nastřelil spojnici břevna s tyčí. Švec šel ze strany sám na brankáře."

Sázavští své tutovky neproměnili a Velim je před koncem potrestala třetí brankou. „Domácí zaslouženě vyhráli. Sahali jsme po bodu, ale žádný jsme nezískali. U některých hráčů, jako je Jelínek nebo Král, mi vadí, že venku nemají sebevědomí. Nejsou schopní zopakovat to, co předvádí doma. Kladem utkání bylo, že se do sestavy vrátil po ročním zranění Štěpán a odehrál solidní zápas. Kapitán Filip Šmídek podal už druhý zápas po sobě skvělý výkon. Je jeden z mála, kdo se nebojí hrát s míčem. Jeho výkon se mi líbil," dodal Pavel Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-venku-znovu-nebodovala-20140408.html

Fotogalerie: Velim - Sázava 3:1(1:1)