Dlouhá Lhota - Sázava 2:1(1:1)

03.05.2014 10:15

Dlouhá Lhota – Fotbalisté Sázavy se v dalším kole I. A třídy sk. B představili na hřišti ve Dlouhé Lhotě. Přestože domácí tým v jarní části sezóny neztratil ani bod, byli Sázavští svému soupeři vyrovnaným soupeřem.

Dlouhá Lhota – Sázava 2:1 (1:1)

„Čekali jsme těžké utkání. Dlouhá lhota z osmi zápasů získala plný počet bodů, což bylo varující,“ připomněl trenér Sázavy Pavel Chuchla. Hosté však do utkání vstoupili dobře: „Začali jsme ale aktivně a hned v páté minutě jsme po pěkné akci vstřelili branku. Domácí do zápasu vstoupili vlažněji. My jsme se chytli a začali jsme soupeře zlobit. Měli jsme ještě dvě dobré příležitosti, ve kterých jsme mohli přidat další branku,“mrzelo Chuchlu.

„Poté se aktivita přestěhovala na kopačky domácích. My jsme ale pozorně bránili. Začaly se ale množit standardní situace, které domácí zahrávají velice dobře, především do brány,“ ocenil Chuchla soupeře a navázal: „ Ve 42. minutě jsme z takové situace inkasovali na jedna jedna,“ popisoval: „Vzápětí jsme mohli vedení strhnout opět na naší stranu, ale trefili jsme pouze bránícího hráče domácích na malém vápně,“ litoval.

„Ve druhé půli jsem očekaval to, že budeme pod velkým tlakem, ale zase tak hrozné to nebylo. Domácí sice kombinovali, byli lepší, ale my jsme dobře bránili,“ chválil trenér Sázavy svoje svěřence a pokračoval: „Inkasovali jsme až v 72. minutě, kdy nám do brány proklouzla tečovaná střela.“

„Závěr zápasu patřil našemu mužstvu. Domácí si chtěli už jen výsledek pohlídat a my jsme si vytvořili tři nebezpečné brejky. Foltýnovi míč ale uskočil, podobně dopadli i Srba a Švec,“ mrzelo Pavla Chuchlu, který ale ocenil svoje ovečky: „S výkonem mužstva jsem spokojený. Trošku nás mrzí, že jsme měli na bod, ale nakonec jsme jej nezískali,“uzavřel.

Zdroj:http://www.svoboda.info/sport/fotbal/sazavsti-fotbaliste-sahali-ve-dlouhe-lhote-po-bodu-ten-vsak-nakonec-neurvali.html

Dlouhá Lhota – Bod ze hřiště třetího celku tabulky mohli získat v sobotu fotbalisté Sázavy. Ti však nakonec v utkání 24. kola I. A třídy prohráli 1:2.

Úvod střetnutí se Sázavě vyvedl. „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Hned v páté minutě jsme vstřelili branku, čímž jsme domácí hodně zaskočili, protože jejich forma je vynikající. Všechny zápasy v jarní části vyhráli," upozornil sázavský trenér Pavel Chuchla a pokračoval: „Prvních patnáct minut jsme hráli velmi dobře. Hrozili jsme z dalších nebezpečných situací. Nicméně po čtvrt hodině hry se domácí probrali a zlepšili hru. Začali se do nás tlačit. My jsme však bránili velmi dobře a soupeře jsme nepouštěli do vyložených šancí."

Ke konci první půle se začaly množit standardní situace, které domácí zahrávali velmi dobře. „Z posledního rohu jsme inkasovali vyrovnávací gól. Hned po rozehrávce jsme udělali akci po levé straně a z desítky jsme stříleli pomalu do prázdné brány, jenže jsme trefili hráče na malém vápně. To byla velká škoda. Vedení by nás povzbudilo. Naši hráči hráli dobře," chválil Chuchla.

Ve druhé půlce se hrálo v poklidu. „Lhota měla více ze hry a my jsme se drželi. V sedmdesáté minutě nám propadl tečovaný balon a dostali jsme smolný gól. Domácí začali výsledek hlídat a nebyli tak aktivní. My jsme se dostávali do brejků a minimálně jeden jsme mohli proměnit gólem. Nakonec Lhota výsledek uhájila. Výkon našeho mužstva byl velmi dobrý. Mrzí nás, že jsme bodík nevydolovali, protože tam někde pod trávníkem zahrabaný byl," ví Pavel Chuchla.

Zdroj:http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/sazava-sahala-na-hristi-dlouhe-lhoty-po-bodu-20140504.html